Чому підлогові конвектори в одному випадку, а в іншому ні?

February 25, 2020

Вбудовані водяні конвектори - необхідна заміна традиційним радіаторам опалення, де є високі скління.

Крім практичності, прилад відмінно справляється зі своїми функціями, забезпечуючи швидкий прогрів приміщення.

Але, з певних причин, не кожен покупець залишається задоволеним новою системою опалення.

Також, може формуватися не краща  думка, про вбудовані в підлогу конвектори, тому сьогодні ми спробуємо розібратися, чому так відбувається.

Насправді, причиною невдоволення стає неправильний вибір приладів.

До питання вибору конвекторів  на підлозі, або вбудованого конвектора потрібно  підійти професійно, враховуючи всі аспекти, які впливають на тепло та утримання тепла в приміщенні.

Орієнтуючись на дизайн, покупець хоче конвектор у міні форматі, з мінімальним кроком декоративної решітки, не розуміючи, що для основного опалення, тепла буде недостатньо.

Вбудований  КОНВЕКТОР ДЛЯ НАДІЙНОГО ОПАЛЕННЯ.
На що звернути увагу при виборі вбудованого конвектора?

Які чинники впливають на тепло:

1.Особливості приміщення.

Кімната з вікнами на південь прогрівається швидше, ніж на північну сторону.
Сонячне тепло підтримує температуру в будинку, природнім чином допомагаючи  конвектору.
Також треба враховувати ізоляцію будинку, тип (багатоповерхівка або приватний будинок), площу приміщення, склопакет. Врахуйте бетонні перекриття, які також сприяють втраті тепла та інші конструктивні особливості приміщення, які дають тепловтрати.

2. Температура теплоносія.
Чим вище температура теплоносія, тим краще. Система теплового насосу  з обмеженням температури 40 ° дасть низький результат. При розрахунку зазвичай приймають середній показник температури води на вході 75 °.
У приватних будинках, де встановлена своя система опалення, можна регулювати температуру подачі води, тому в даному випадку можна встановити конвектор без вентилятора.

У багатоповерхівці,  квартирі для основного опалення рекомендуємо конвектори з вентилятором, розрахунок робиться з запасом, враховуючи втрати тепла, зазначені в пункті 1.

Гідравлічний опір в даному варіанті також беремо до уваги.

3. Розмір конвектора.
Потужність конвектора залежить від розміру конвектора, від теплообмінника, встановленого в ньому: чим ширше і глибше конвектор, тим більше тепла.
Часто покупець орієнтується на дизайн - хоче вузький конвектор, в міні форматі, при цьому не розуміє, що тепла буде недостатньо. Правильно буде вибрати потужний пристрій з достатньою шириною  і великим виходом тепла.

4.Наявність вентилятора.
Вбудовані  конвектори з вентилятором, прогрівають приміщення набагато швидше, ніж конвектор  з природньою конвекцією. Можете не турбуватися за високі рахунки за електроенергію, оскільки вентилятор споживає мінімум енергії.
Конвектори без вентилятора прогрівають приміщення плавно, при правильному розрахунку забезпечують потрібну кількость тепла.

5. Виробник підлогових конвекторів.

Принцип обладнання один, але технології  та матеріали у виробників різні! Якщо читаєте відгуки, поцікавтесь  який саме бренд, виробник, країна виробника.

6. Розрахунок тепла.

З огляду на всі фактори: площа, особливості типу приміщення, температури теплоносія, умови монтажу і все, що було вище сказано, фахівець приступає до прорахунку вбудованого конвектора.

Розкажіть особливості опалювального приміщення і фахівці (ще раз підкреслюємо - ФАХІВЦІ) підберуть необхідну потужність обладнання.

Часто, орієнтуючись на низький бюджет, закуповують конвектори, які не призначені для певного типу приміщення.

Приділіть увагу кожному з факторів, щоб вибрати відповідний конвектор для опалення будинку.

Не намагайтеся заощадити на покупці опалювального обладнання, вибираючи міні конвектор для основного опалення. 
Не ставтесь до вбудованого  конвектора  як до дизайнерської конструкції. 
Конвектор - це опалювальне обладнання.