Підлогові конвектори

Продукцiя детально

Підлогові конвектори з примусовою конвекцією

Продукцiя детально

Продукцiя детально

Продукцiя детально

Електричний підлоговий конвектор

Продукцiя детально

Наша продукція

 Виробництво Чехія

Підлоговий водяний конвектор - це функціональний, енергоекономічний опалювальний прилад: позбавить вас від утворення конденсату на вікнах, шляхом створення теплової завіси, обігріє, та збереже панорамний вид.

Водяний конвектор підлоговий - це відмінне естетичне рішення для житлових будинків, квартир з «французькими» вікнами, вітражами, вітрин магазинів, офісів і виставкових центрів зі скляним фасадом, для зимових садів, балконів, а також для басейнів, приміщень з підвищеною вологістю .

Принцип роботи підлогового конвектора полягає в тому, що він забирає холодне повітря в теплообмінник і повертає підігріте повітря назад в приміщення, тим самим гарантуючи вам комфортну температуру в будинку.

Водяні конвектори підлогові не спалюють кисень.

Оскільки температура поверхні невисока і немає відкритої нагріваючої спіралі, ви не відчуєте сухості і нестачі кисню, що в свою чергу позбавить вас від придбання додаткового, зволожуючого обладнання для приміщення.

Підлогові водяні конвектори поділяються на два види:

1. Підлоговий конвектор з примусовою конвекцією - для призначення швидкої та інтенсивної конвекції повітря. В каналах встановлюють один, або декілька, в залежності від довжини конвектора вентиляторів. Дані вентилятори працюють не створюючи шуму, що є безсумнівним плюсом.

2. Підлоговий конвектор з природною конвекцією - обігріває приміщення з меншою швидкістю, але і вартість конструкції зменшується.

Ви можете вибрати підлоговий конвектор типового розміру, або зроблений індивідуально, враховуючи всі особливості вашого приміщення.

Про компанію

Хітте Україна - офіційний представник чеського виробника конвекторів - Hitte s.r.o

тел: 063-530-04-31; 098-600-47-46

Дотримуючись західно-європейським стандартів, а також беручи до уваги постійно зростаючі ціни на енергію,

чеський завод Хітте http://www.hitte.cz  створив сучасний, ефективний опалювальний підлоговий конвектор, який обігріє приміщення і значно зменшує експлуатаційні витрати.


Поряд з економією місця приділили особливу увагу до естетичної сторони в інтер'єрах будь-яких типів.


Теплообмінник ТМ Hitte виготовляється з кращих теплопровідних матеріалів на основі міді, алюмінію і латуні. Між собою всі деталі теплообмінника оптимально скориговані за формою і розміром.
Всі етапи його виробництва від виготовлення деталей оребріння до опресування мідної труби максимально автоматизовані, що гарантує мінімальну кількість пермещенія, а відповідно, найвищу якість складання виробу і як наслідок, максимальну функціональність протягом багаторічної експлуатації.


В цілому підлоговий конвектор побудований як синергія дизайну, економії, функціональних можливостей і технологій.
Підлогові конвектори Хітте, працюють на основі фізичного процесу - конвекції.

Під "конвекцією" маємо на увазі вертикальне переміщення повітря, викликане різницею температур його частинок, коли в процесі підвищення температури частинки піднімаються вгору.

Асортимент конвекторів ТМ Хітте застосовується для обігріву житлових, офісних, торгових приміщень, автосалонів, виставкових залів, готельних та інших інтер'єрів. У місцях з будь-яким видом скляних стін або вікон, де увагу акцентують на якість, функціональність, зовнішній вигляд та сучасність.
Підлогові конвектори забезпечують не тільки економічний нагрів приміщення, але й тепловий комфорт відділення зони скління екраном потоку теплого повітря і, безумовно, додатковим нагріванням приміщення.
Використовуючи кращі теплопровідні матеріали теплообмінника, разом з оптимальною кількістю і технологією виробництва, завод Hitte  пропонує ефективний продукт, в порівнянні з середньо-нормальної енергозберігаючої продукції існуючої на ринку.
Висока динаміка опалення обумовлюється дуже невеликим об'ємом води, що нагрівається.

Таким чином, як вже згадувалося раніше щодо постійного підвищення світових цін на електроенергію, досягається значна економія поточних витрат.

Для порівняння варто зазначити, що в класичних сталевих радіаторах з рівною тепловою потужністю використовується в сім - десять разів більше води.

Звідси випливає, що для нагрівання середовища необхідно в багато разів більше енергії.

Ми гарантуємо що чеські конвектори Хітте - це тепло та комфорт на довгі роки.


Енергозбереження

Використовуємо високоефективні вентилятори з двигунами у яких одне з найнижчих споживань електроенергії в галузі, від 2 Вт/м.


Комфорт користувача

Ми пропонуємо системи управління, які допомагають клієнту знайти "золоту середину" між ціною та зручністю.


Eкономія простору

Надають мінімальний вплив на дизайн інтер'єрів будь-якого типу, залишаючись при цьому максимально непомітними.

Новини

Хітте - переможець тендерів: Unit City, ЖК Рибальський, ЖК Нью Йорк (пентхауси), ЖК Файна-Таун (КАН девелопмент), аутлет VILLA GROSS, ЖК Тетрис, ТРК Республіка, понад 200 приватних проектів за минулий рік!

Калькулятор

Контакти

Україна, Київ
Україна, Київ 03028, пр-т Науки 42/1 корпус 4

+38 (063)530-04-31 (viber)

+38 (098)600-47-46<


office@hitte.com.ua