Підлоговий конвектор без вентилятора

Підлогові конвектори з примусовою конвекцією

Електричний підлоговий конвектор

Наша продукція

Підлоговий водяний конвектор - це функціональний, енергоекономічний опалювальний прилад: позбавить вас від утворення конденсату на вікнах, шляхом створення теплової завіси, обігріє, збереже панорамний вид.

Водяний конвектор - це відмінне естетичне рішення для житлових будинків, квартир з «французькими» вікнами, вітражами, для вітрин магазинів, офісів і виставкових центрів зі скляним фасадом, для зимових садів, балконів, а також для басейнів, приміщень з підвищеною вологістю .

Принцип роботи конвектора полягає в тому, що він втягує холодне повітря в теплообмінник і повертає підігріте повітря назад в приміщення, тим самим гарантуючи вам мінімальну різницю температур в будинку.

Водяні конвектори не спалюють кисень.

Оскільки температура поверхні невисока і немає відкритої нагріваючої спіралі, ви не відчуєте сухості і нестачі кисню, що в свою чергу позбавить вас від придбання додаткового, зволожуючого приміщення обладнання.

Підлогові водяні конвектори діляться на два види:

1. З примусовою конвекцією - з метою швидкої та інтенсивної конвекції повітря, в каналах встановлюють один, або кілька, в залежності від довжини конвектора вентиляторів. Дані вентилятори працюють не створюючи шуму, що є безсумнівним плюсом.

2. З природною конвекцією - швидкість обігріву приміщення трохи нижче, але і вартість конструкції зменшується.

У нашій компанії ви можете вибрати конвектор типового розміру, або розроблений індивідуально, враховуючи всі особливості вашого приміщення.

Про компанію

Дотримуючись західно-європейським стандартам, а також беручи до уваги постійно зростаючі ціни на енергію, компанія Хітте створила сучасне, ефективне опалювальне обладнання, яке допоможе вам обігріти приміщення і значно зменшити експлуатаційні витрати.
Поряд з економією місця ми приділили особливу увагу до естетичної сторони в інтер'єрах будь-яких типів.
В цілому продукт побудований як синергія дизайну, економії, функціональних можливостей і технологій.
Підлогові конвектори Хітте, працюють на основі фізичного процесу, званого - "конвекція". Під "конвекцією" маємо на увазі вертикальне переміщення повітря, викликане різницею температур його частинок, коли в процесі підвищення температури частинки піднімаються вгору.

Асортимент конвекторів ТМ Хітте застосовується для обігріву житлових, офісних, торгових приміщень, автосалонів, виставкових залів, готельних та інших інтер'єрів. У місцях з будь-яким видом скляних стін або вікон, де увагу акценітруется на якість, функціональність, зовнішній вигляд і сучасність.
Підлогові конвектори забезпечують не тільки економічний нагрів приміщення, але також тепловий комфорт відділення зони скління екраном потоку теплого повітря і, безумовно, додатковим нагріванням приміщення.
Використовуючи кращі теплопровідні матеріали теплообмінника, разом з оптимальним їх кількістю і технологією виробництва, компанія Hitte пропонує дуже ефективний продукт, в порівнянні з середньо-нормальної енергозберігаючої продукцією існуючої на ринку.
Висока динаміка опалення обумовлюється дуже невеликим об'ємом води, що нагрівається.

Таким чином, як вже згадувалося раніше щодо постійного підвищення світових цін на енергію, досягається значна економія поточних витрат. Для порівняння варто зазначити, що в класичних сталевих радіаторах з рівною тепловою потужністю використовується в сім - десять разів більше води. Звідси випливає, що для нагрівання цього середовища необхідно в багато разів більше енергії.
Теплообмінник ТМ Hitte виготовляється з кращих теплопорводящіх матеріалів на основі міді, алюмінію і латуні. Між собою всі деталі теплообмінника оптимально скориговані за формою і розміром.
Всі етапи його виробництва від виготовлення деталей оребрения до опресування мідної труби максимально автоматізровани, що гарантує мінімальну кількість Пермещенія, а відповідно, найвищу якість складання виробу і як наслідок, максимальну функціональність протягом багаторічної експлуатації.
Будемо раді, якщо а описана інформація виявиться корисною для вас і ви виберете продукцію компанії Hitte. Ми гарантуємо що вона стане задовольняти вас своєю роботою і якістю, і приносити задоволення і комфорт довгі роки.


Енергозбереження

Використовуємо високоефективні вентилятори з двигунами у яких одне з найнижчих споживань електроенергії в галузі, від 2 Вт/м.


Комфорт користувача

Ми пропонуємо системи управління, які допомагають клієнту знайти "золоту середину" між ціною та зручністю.


Eкономія простору

Надають мінімальний вплив на дизайн інтер'єрів будь-якого типу, залишаючись при цьому максимально непомітними.

Новини

Чеські підлогові конвектори Хітте - якість вища ніж ціна. Кращі характеристики і всі можливі переваги!

Калькулятор

Контакти

Україна, Київ
Україна, Київ 03028, пр-т Науки 42/1 корпус 4

(063)530-04-31
(098)600-47-46
(094)851-70-85 (viber)
(044)525-83-37
office@hitte.com.ua