Підлогові конвектори

Продукцiя детально

Підлогові конвектори з примусовою конвекцією

Продукцiя детально

Продукцiя детально

Електричний підлоговий конвектор

Продукцiя детально

Наша продукція

 Виробництво Чехія

Підлоговий водяний конвектор - це функціональний, енергоекономічний опалювальний прилад: позбавить вас від утворення конденсату на вікнах, шляхом створення теплової завіси, обігріє, збереже панорамний вид.

Водяний конвектор підлоговий - це відмінне естетичне рішення для житлових будинків, квартир з «французькими» вікнами, вітражами, вітрин магазинів, офісів і виставкових центрів зі скляним фасадом, для зимових садів, балконів, а також для басейнів, приміщень з підвищеною вологістю .

Принцип роботи підлогового конвектора полягає в тому, що він забирає холодне повітря в теплообмінник і повертає підігріте повітря назад в приміщення, тим самим гарантуючи вам мінімальну різницю температур в будинку.

Водяні конвектори підлогові не спалюють кисень.

Оскільки температура поверхні невисока і немає відкритої нагріваючої спіралі, ви не відчуєте сухості і нестачі кисню, що в свою чергу позбавить вас від придбання додаткового, зволожуючого приміщення обладнання.

Підлогові водяні конвектори поділяються на два види:

1. Підлоговий конвектор примусовою конвекцією - з метою швидкої та інтенсивної конвекції повітря, в каналах встановлюють один, або кілька, в залежності від довжини конвектора вентиляторів. Дані вентилятори працюють не створюючи шуму, що є безсумнівним плюсом.

2. Підлоговий конвектор природною конвекцією - швидкість обігріву приміщення трохи нижче, але і вартість конструкції зменшується.

Ви можете вибрати підлоговий конвектор типового розміру, або зроблений індивідуально, враховуючи всі особливості вашого приміщення.

Про компанію

Хітте Україна - офіційний представник чеського виробника конвекторів - Hitte s.r.o

тел: 063-530-04-31; 094-851-70-85

Дотримуючись західно-європейським стандартам, а також беручи до уваги постійно зростаючі ціни на енергію,

чеський завод Хітте http://www.hitte.cz  створив сучасний, ефективний опалювальний підлоговий конвектор, який обігріє приміщення і значно зменшить експлуатаційні витрати.


Поряд з економією місця приділили особливу увагу до естетичної сторони в інтер'єрах будь-яких типів.


Теплообмінник ТМ Hitte виготовляється з кращих теплопорводящіх матеріалів на основі міді, алюмінію і латуні. Між собою всі деталі теплообмінника оптимально скориговані за формою і розміром.
Всі етапи його виробництва від виготовлення деталей оребрения до опресування мідної труби максимально автоматізровани, що гарантує мінімальну кількість пермещенія, а відповідно, найвищу якість складання виробу і як наслідок, максимальну функціональність протягом багаторічної експлуатації.


В цілому підлоговий конвектор побудований як синергія дизайну, економії, функціональних можливостей і технологій.
Підлогові конвектори Хітте, працюють на основі фізичного процесу, званого - "конвекція".

Під "конвекцією" маємо на увазі вертикальне переміщення повітря, викликане різницею температур його частинок, коли в процесі підвищення температури частинки піднімаються вгору.

Асортимент конвекторів ТМ Хітте застосовується для обігріву житлових, офісних, торгових приміщень, автосалонів, виставкових залів, готельних та інших інтер'єрів. У місцях з будь-яким видом скляних стін або вікон, де увагу акценітруется на якість, функціональність, зовнішній вигляд і сучасність.
Підлогові конвектори забезпечують не тільки економічний нагрів приміщення, але також тепловий комфорт відділення зони скління екраном потоку теплого повітря і, безумовно, додатковим нагріванням приміщення.
Використовуючи кращі теплопровідні матеріали теплообмінника, разом з оптимальним їх кількістю і технологією виробництва, завод Hitte  пропонує ефективний продукт, в порівнянні з середньо-нормальної енергозберігаючої продукцією існуючої на ринку.
Висока динаміка опалення обумовлюється дуже невеликим об'ємом води, що нагрівається.

Таким чином, як вже згадувалося раніше щодо постійного підвищення світових цін на енергію, досягається значна економія поточних витрат.

Для порівняння варто зазначити, що в класичних сталевих радіаторах з рівною тепловою потужністю використовується в сім - десять разів більше води.

Звідси випливає, що для нагрівання цього середовища необхідно в багато разів більше енергії.

Ми гарантуємо що чеські конвекторі Хітте - це тепло та комфорт на довгі роки.


Енергозбереження

Використовуємо високоефективні вентилятори з двигунами у яких одне з найнижчих споживань електроенергії в галузі, від 2 Вт/м.


Комфорт користувача

Ми пропонуємо системи управління, які допомагають клієнту знайти "золоту середину" між ціною та зручністю.


Eкономія простору

Надають мінімальний вплив на дизайн інтер'єрів будь-якого типу, залишаючись при цьому максимально непомітними.

Новини

Хітте - переможець тендерів: сучасний Unit City, ЖК Рибальський, ЖК Нью Йорк (пентхауси), ЖК Файна-Таун (КАН девелопмент), аутлет VILLA GROSS, ЖК Французький бульвар, понад 200 приватних проектів за минулий рік!

Калькулятор

Контакти

Україна, Київ
Україна, Київ 03028, пр-т Науки 42/1 корпус 4

(063)530-04-31
(098)600-47-46
(094)851-70-85 (viber)
(044)525-83-37
office@hitte.com.ua